تعاریف:

در این متن منظور از « اوکسین رول پلی » ، «فروشگاه» ، «فروشگاه اوکسین رول پلی » ، «سایت و وبسایت اوکسین رول پلی » ، «سایت» ، «وبسایت» ، «ما» ، «تیم انجام سفارشات» ، «این فروشگاه» ، «اپراتور» «گروه اوکسین رول پلی» ، فروشگاه

اوکسین رول پلی یعنی oxinroleplay.ir و «کاربر» ، «کاربران» «مشتری» ، «مشتریان» ، «خریدار» ، «خریداران» ، «شما» و «خود مشتری» به معنی خریداران محصول، مشتریان، بازدیدکنندگان و کلیه کسانی که از خدمات و محصولات اوکسین رول پلی

استفاده می کنند می باشد. همچنین «سفارش» ، «کالا» ، «خدمات» ، «سفارشات» ، شامل محصولات و آیتم های درون بازی است شرایط و قوانین:ٌ شرایط و قوانین فروشگاه ″اوکسین رول پلی″ شامل – و نه محدود به – موارد زیر می‌ باشند. با توجه به این ‌که وب‌سایت اوکسین رول پلی در حال توسعه است،

این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند و فروشگاه حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ میدارد. تداوم استفاده شما از این سایت به معنای موافقت‌تان با آخرین نسخه شرایط و قوانین وب‌سایت اوکسین رول پلی است.
1 مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر یا اشتباه به عهده ی خود مشتری خواهد بود.

2 این فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

3 سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (از جمله اما نه محدود به) تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز مشتری به کارمندان یا فروشگاه اوکسین رول پلی، عضو و یا پشتیبانی اوکسین رول پلی منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.

4 هیچکدام از محصولات و خدمات ارائه شده قابل عودت و تعویض نیستند. در انتخاب نوع محصول نهایت دقت را مبذول فرمایید.

5 بازگشت وجه تنها زمانی امکان پذیر است که اشتباه نه از سوی مشتری، بلکه از سوی گروه اوکسین رول پلی باشد و مشکلی در مراحل خرید و پرداخت به وجود آمده باشد.
– جهت عودت مبلغ باید با پشتیبانی وب سایت از طریق چت آنلاین یا از طریق لینک زیر در ارتباط باشید
– در صورتنی که اشتباه یا مشکل از سمت کاربر باشد، فروشگاه جهت بازگشت مبلغ واریزی طبق دستورالعمل زیر از مبلغ کارمزد کسر خواهد کرد:
- مبالغ کمتر از 50 هزار تومان = 1 هزار تومان
- مبالغ بیشتر از 50 هزار تومان و کمتر از 100 تومان = 3.900 هزار تومان
- مبالع بیشتر از 100 هزار تومان = 3% از مبلغ

6 در صورتی که اپراتور و تیم انجام سفارشات قادر به انجام سفارش کاربر نباشد یا مشتری درخواست بازگشت وجه خود را کرده باشد، تنها در صورت احراز هویت مشتری، مبلغ بازگردانده می شود. جهت احراز هویت باید عکس از کارتی که با آن خرید کرده اید را برای پشتیبانی آنلاین ما ارسال کنید. (میتوانید روی CVV2 و تاریخ انقضای کارت را بپوشانید اما شماره کارت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت باید قابل رویت باشد.)

شیوه‌های پرداخت و تسویه حساب محصولات در اوکسین رول پلی

1- پرداخت از طریق درگاه امن زیبال
2- پرداخت از طریق درگاه امن نکست پی

- همچنین شرایط و قوانین بازگشت وجه محصولات شامل موارد زیر می باشد :
1- مشتری می تواند قبل از اینکه کالا در وضعیت ارسال قرار گیرد، درخواست بازگشت مبلغ سفارش خود را به فروشگاه ارسال کند که به این منظور فروشگاه جهت خسارت عدم موجودی کالا می تواند 5% از کل مبلغ پرداختی را دریافت و مباقی را برای حساب ایشان واریز نماید.
2- در صورتی که کالا مورد پسند مشتری نباشد میتواند تا هفت روز کالا را برای فروشگاه ارسال و مبلغ پرداخت شده را دریافت نماید. این مورد تنها در صورتی امکان پذیر می باشد که کارشناسان اوکسین رول پلی کالا را مورد بررسی قرار دهند و در صورت عدم وجود عیب و ایراد ایجاد شده توسط مشتری با کسر 20% از کل مبلغ پرداختی آن را برای مشتری واریز خواهد کرد. شرایط گارانتی اوکسین رول پلی
1- مشتری می تواند قبل از اینکه کالا در وضعیت ارسال قرار گیرد، درخواست بازگشت مبلغ سفارش خود را به فروشگاه ارسال کند که به این منظور فروشگاه جهت خسارت عدم موجودی کالا می تواند 5% از کل مبلغ پرداختی را دریافت و مباقی را برای حساب ایشان واریز نماید.